Polepy na auto

Polepy na auta, jsou vysoce kvalitní a odolné fólie, díky kterým můžete rychle změnit barvu vozu. Ať už hledáte zajímavou barevnou změnu pro Váš vůz, nebo chcete barevně sjednotit Váš firemní vozový park. Stejně tak můžete změnit vzhled Vaší motorce, čtyřkolce či skútru - polepy na moto.  Vybírat můžete z celé barevné škály v lesklém či matném provedení, carbon-design nebo perleťovou (metalickou) variantu. V poslední době je nejvíce žádaná ochranná (čirá - průhledná) fólie. Rozsah polepů je zcela na zákazníkovi. Nabízíme polepy od jednotlivých částí vozu po celopolepení automobilu dle přání klienta.

Designový polep je další možností využití polepů na auta. Nabízíme grafické řešení a realizaci Vašich představ ať už barevných kombinací fólií, nebo potištění fólie požadovanou grafikou či reklamní polep.

Ochranná fólie je čirý polep auta ideální pro ochranu karosérie u nových, luxusních nebo vytížených vozidel. Ochranná fólie prodlouží živostnost laku Vašeho vozu. Ochranné polepy je vhodné použít i pro extrémně zatížené vozidla jako jsou taxi, vozidla půjčoven atd. Ochranná fólie účinně chrání před poškrábáním ať už od větví, klíčů či prstýnků. Dále chrání před odletujícími kamínky a drobnými oděrkami. Fólie díky svým perfektním parametrům je pouhým okem téměř nepostřehnutelná. Polep je odolný proti UV záření, ale zároveň umožňuje pronikání UV záření na chráněný lak, čímž si zachová chráněný lak stejný odstín jako nechranáné části. Šířka ochranné fólie je 150 cm, což umožňuje provést polep z jednoho kusu fólie.

Výhody polepů na auto:

  • rychlá změna barvy celého automobilu nebo jeho částí (do 2 dnů)
  • u fólie je garantováno odstranění fólie bez sebemenšího zbytku lepidla do 5 let
  • na fólii je poskytována záruka 7 let
  • životnost fólie se pohybuje  7-10 let
  • možnost výběru potištěné fólie Vámi zvoleným designem
  • ochranná a estetická funkce karosérie

 
Open cookie settings without manually calling api